V AUTENTICITĚ JE SÍLA, KTERÁ INSPIRUJE


ONE-TO-ONE TRÉNINK 

"Mluvte ze srdce"

Přečetli jste mnoho knih o komunikaci, absolvovali nespočet kurzů prezentačních dovedností a stále máte při mluvení před lidmi pocit, že to nejste zcela vy?  Cítíte, že je ve vás mnohem víc, než dokážete vyjádřit, ale nevíte jak? Máte mnoho zkušeností, zajímavých myšlenek, ale "cosi" vám brání je s lehkostí sdílet?

Trpíte trémou a mezi vámi a publikem cítíte místo spojení oddělenost? 

Propojila jsem mnohaleté zkušenosti z médií a svůj zájem o rozvíjení lidského potenciálu. Pochopila jsem, že aby člověk mohl udělat skutečnou změnu, která je trvalá, musí ji nejprve udělat uvnitř sebe. Pracovat se svým tělem, emocemi i myslí. Zaměřování  se jen na "VNĚJŠÍ PREZENTAČNÍ TECHNIKY", tak jak dělá většina dnešních kurzů, nám umožňuje jen omezených výsledků. Je to jako bychom si oblékli hezký kabát, který nám někdo dal protože nám sluší, ale my se v něm necítíme pohodlně protože to "není náš styl". 

Když se nejprve zaměříme na  "VNITŘNÍ  KOMUNIKACI", ze které vše vychází a spojíme se sami se sebou, dostaneme se do bodu, kdy jsme tzv. "ve své kůži." Vyzařuje z nás síla.  MYSL, TĚLO, DUŠE jsou v souladu. Řeč těla se stává automatickou a přirozenou. 

Otevřít se plnému potenciálu v nás, znamená otevřít se poznání a cestě z mysli do srdce. Neschovávat se. Dovolit si projevit svou jedinečnost. 

Autenticita totiž znamená, že náš vnější projev odpovídá naší vnitřní realitě. 

Jak řekl Mahatma Ghándí: "Chceš-li změnit svět, změň nejprve sebe."

Provedu vás procesem, ve kterém se díky jednoduchým a efektivním technikám, naučíte proměnit svou trému a strach z veřejného mluvení a rozvíjet tak svou autentickou přítomnost. To vše v bezpečném prostoru, který je pro tréninky "MLUVENÍ ZE SRDCE", naprosto nezbytný.  

Naučíte se principy, které vám umožní pracovat se svým tělem i myslí, tak aby byla vaším nejlepším přítelem. Dozvíte se jak se opravdu SPOJIT SE sebou samými i se svým publikem. 

"Pocit naplnění zažijete, když budete sami sebou.  NABÍDKA SLUŽEB:

  • Konzultace -  1,5 hodiny/ 2500Kč.  
  • "Mluvte ze srdce" - 4 soukromé tréninky se mnou v délce 1,5hod. 

    Trénink PROFI - 4 soukromé sezení se mnou v délce 1,5hod.  + přítomnost profesionálního kameramana. (cena na vyžádání)

  • VIDEO -  DEJTE O SOBĚ VĚDĚT!  Potřebujete oslovit své klienty, zákazníky...? Představit sebe, svou firmu obchod nebo službu? Natočíme vám profesionální video sebe/prezentaci. Balíček obsahuje coaching během natáčení, přítomnost profesionálního kameramana a následnou postprodukci videa, střih. Maskérka. Cena dohodou. 

 PROJEVTE SVOU JEDINEČNOST A ZAČNĚTĚ ZÁŘIT

Těším se na vás. 😊REFERENCE                                 

Chtěl bych poděkovat za skvělý workshop, naprosto profesionální přístup a velmi dobré rady jak vystupovat a na co myslet při prezentaci. Již jsem je využil při svém dalším školení. Doporučuji každému kdo prezentuje, školí a vystupuje před lidmi. Děkuji moc a určitě zopakuji, abych viděl, kam jsem se posunul.

Libor Havránek (Lektor)

Intenzivní trénink s Petrou mi pomohl v krátké době nasměrovat svou vůli k tomu, abych na sobě dále pracovala. Naučila jsem se několik užitečných technik na zklidnění a odbourání trémy. Překvapivé pro mne bylo vidět na kameře některé nedostatky ve vystupování, které člověk běžně neodhalí.

Adéla Kreilová (Manažerka) 

Chci Vám poděkovat za to, že jste mi ukázala, že skvělá prezentace musí jít zevnitř. Minulý týden jsem měl první prezentaci na kterou jsem se těšil, nebyl jsem nervózní a dopadla dobře. Jsem s ní spokojený.    

Pavel Semrád (Manažer)