TRÉNINKY KOMUNIKACE s Petrou


Prezentace nejde oddělit od prezentujícího. 

Nejprve je potřeba prezentovat sebe sama tak, aby naše osobnost podtrhovala to, co říkáme.   

Jak tréninky "na míru" probíhají:

Během tréninků kladu důraz na prožitek. Osobní zkušenost je podle mého názoru klíčová a umožňuje klientům rychleji integrovat nová uvědomění. 

   Zastávám názor, že každý jsme originál. Proto se každý trénink odvíjí od osobnosti klienta a jeho potřebDíky přítomnému kameramanovi a pořízenému záznamu získáváte hned dvojí okamžitou zpětnou vazbu. Jde o velmi efektivní nástroj pro vaši rychlejší proměnu. Natočený materiál dostanete po absolvování tréninku k vlastním studijním účelům.    

Standardní doba tréninku: 3 hod

Trénink je určen těm, kteří:

  • chtějí zlepšit svůj projev a schopnost vyjadřovat své myšlenky 
  • objevit vlastní prezentační styl
  • mají před sebou prezentaci a potřebují natrénovat způsob podání, aby zaujala
  • chtějí zvládnout trému a být ve své síle
  • touží rozvíjet své komunikační umění

Další možnosti:

  • Konzultace přes Skype/telefon. 
  • Firemní tréninky a workshopy na míru.  

REFERENCE                                 

Chtěl bych poděkovat za skvělý workshop, naprosto profesionální přístup a velmi dobré rady jak vystupovat a na co myslet při prezentaci. Již jsem je využil při svém dalším školení. Doporučuji každému kdo prezentuje, školí a vystupuje před lidmi. Děkuji moc a určitě zopakuji, abych viděl, kam jsem se posunul.

Libor Havránek (Lektor)

Intenzivní trénink s Petrou mi pomohl v krátké době nasměrovat svou vůli k tomu, abych na sobě dále pracovala. Naučila jsem se několik užitečných technik na zklidnění a odbourání trémy. Překvapivé pro mne bylo vidět na kameře některé nedostatky ve vystupování, které člověk běžně neodhalí.

Adéla Kreilová (Manažerka) 

Chci Vám poděkovat za to, že jste mi ukázala, že skvělá prezentace musí jít zevnitř. Minulý týden jsem měl první prezentaci na kterou jsem se těšil, nebyl jsem nervózní a dopadla dobře. Jsem s ní spokojený.    

Pavel Semrád (Manažer)