MŮJ PŘÍBĚH 

Vždy jsem chtěla měnit svět. Pochopila jsem, že nejprve musím poznat a změnit samu sebe. Mou vášní se stalo objevování a rozvíjení vnitřního potenciálu, který pak můžeme projevit navenek. Prošla jsem více než 12 letou cestou ve světě televizního zpravodajství. Mnoho se naučila a pochopila abych odešla a věnovala se dál tomu, co mě opravdu naplňuje a dává smysl. A to jsou mé srdeční projekty a práce s klienty.  

A protože je tolik úžasných lidí, příběhů, podnikatelů, vizionářů, lídrů, kteří mají tolik co nabídnout tomuto světu, ale své schopnosti ještě plně nerozvinuli kvůli strachu z mluvení před druhými, rozhodla jsem se propojit své zkušenosti z médií s mou vášní o osobní rozvoj.  V trénincích využívám nejnovější vědecké poznatky, efektivní techniky, které jsem se naučila a sama používám k tomu aby jsem jim pomohla rozkvést a zazářit.

Baví mě být pozorovatelkou proměny mých klientů, kteří postupně odhazují strachy, bloky a začínají si uvědomovat poklad, který mají v sobě. Sílu své autentické přítomnosti, která jim umožňuje sdílet své myšlenky, znalosti i zkušenosti zcela přirozeně. 

I já se stále učím a zdokonaluji, je to celoživotní cesta. Učím se od těch nejlepších zahraničních mentorů nejen na komunikaci. Své zkušenosti a poznatky ráda sdílím dál. 

Věřím, že je čas psát Nový příběh veřejného vystupování založený na opravdovosti, jedinečnosti a spolupráci. 

V práci se svými klienty jsem zjistila, že v okamžiku, kdy uvedete do souladu to, kým skutečně jste, s tím, jak se projevujete ve světě... síla vašeho vašeho projevu i charisma vzrostou.

Nepovedu vás proto k "technicky dokonalému prezentování", ale k osobitému, autentickému projevu, který má skutečnou sílu zaujmout a je nezbytný, pokud chceme druhé inspirovat a přimět k akci. 


Od roku 2002 jsem prošla řadou rádií a televizí a na dlouhých 12 let jsem moderovala převážně "živá" vysílání, zprávy a různé publicisticko-lifestylové pořady v televizi. Vedla jsem stovky rozhovorů. 

                       Kde jste mě mohli vidět nebo slyšet v médiích? 

Rádia:  Faktor, Kiss Jižní Čechy, rádio Olympic, Hey Praha a Frekvence 1

Televize:  TV Gimi, TV Barrandov, TV Prima, Pětka a TV Metropol 

Aktuálně moderuji televizní pořady na ČT1 - Sportka a SAZKAMobil Šance. 

Vlastní projekty: Inspireview a dokumentární film Ano životu, ano lásce (dokončuji)


Rozhovor s Marianem Jelínkem jsme natáčeli krátce před hokejovým utkáním v Mladé Boleslavi. Povídali jsme si např. o motivaci a jak se dostat do flow.

Kalman Horvát - je rebelem mezi kouči. V našem rozhovoru, který vznikal před živým publikem, zjistíte, jak poznat svůj talent i jak podnikat podle budhistických principů.