O PETŘE

Petra je televizní moderátorka, lektorka komunikace a žena kterou baví poznávat a rozvíjet sebe sama i druhé. 

Přes 12 let působila v rádiu a v televizním zpravodajství. Moderovala publicisticko- lifestylové pořady a četla zprávy. Svět televizního zpravodajství opustila, aby mohla dělat to, co jí nejvíc baví a naplňuje.  V roce 2014 založila vlastní projekt rozhovorů InspireView. Později se pustila do natáčení dokumentárního filmu Ano životu, ano lásce, jehož cílem je inspirovat každého vydat se na cestu za svými sny a žít svůj život naplno. Nyní dokument dokončuje.

Aktuálně také moderuje televizní pořady pro SAZKA a.s. a ve svých Trénincích komunikace pomáhá svým klientům objevit svůj potenciál, získat sebedůvěru a umět autenticky vyjadřovat své myšlenky před živým publikem i před kamerou. 

S ČÍM VÁM MŮŽE PETRA POMOCI

Dovolte mi stát se vaší mentorkou a průvodkyní, pomohu vám znovu-nalézt vlastní sílu a autenticitu v projevu. Před kamerou i před živým publikem.

INFORMACE KE KURZŮM AUTENTICKÉ KOMUNIKACE

PROFESNÍ ZKUŠENOSTI

Rádia:      Faktor, Kiss Jižní Čechy, rádio Olympic, Hey Praha a Frekvence 1                          

Televize:  TV Gimi, TV Barrandov, Prima, Pětka a TV Metropol ( zprávy a publicisticko-zpravodajské pořady)INSPIRE VIEW

Rozhovor s Marianem Jelínkem jsme natáčeli krátce před hokejovým utkáním v Mladé Boleslavi. Povídali jsme si např. o motivaci a jak se dostat do flow.

Kalman Horvát - je rebelem mezi kouči. V našem rozhovoru, který vznikal před živým publikem, zjistíte, jak poznat svůj talent i jak podnikat podle budhistických principů.