.

1:1 OSOBNÍ MENTORING

Veškerý růst začíná v naší hlavě. A autenticita sebepoznáním. Provedu vás cestou, na které se potkáte sami se sebou.

Sám sobě lídrem 

Naše identita se skládá hned z několika identit, které se vzájemně prolínají. Tou nejdůležitější je náš vnitřní sebeobraz - to, co si o sobě doopravdy myslíme identita vnější - to jak se prezentujeme navenek. Bohužel, představa, kterou o sobě máme, je většinou "menší" než to, jak se projektujete navenek. A tento nesoulad vytváří trému. Proto se snažíme dělat dojem, což nás ještě víc oslabuje.

Můžeme se "ukazovat" jako úspěšní, talentovaní, sebevědomí, autentičtí, ale pokud se tak skutečně necítíme, bude to vždy poznat. Stejně jako řeč těla prozradí, jak je to doopravdy.

Zaměřovat se jen na zdokonalování vnější komunikace a trénování obsahu našeho sdělení a řeči těla, prostě nestačí. To, co sice není viditelné (vnitřní komunikace, naše myšlenky, přesvědčení) má náš život a komunikaci velmi viditelný dopad.

Proto pokud chceme být opravdu autentičtí, chceme aby nám druzí věřili, potřebujeme si nejprve stoupnout do naší vlastní vnitřní síly. Nejprve věřit sami sobě, aby nám mohli věřit ostatní. Autenticita znamená, že jste na vrcholu svých schopností a reagujete na život z prostoru jak vnímáte sami sebe a toho jak se ukazujete ostatním.

A jak na to?

V tomto tréninku se zaměříme právě na to, aby vaše vnější komunikace byla v souladu s tou vnitřní a mohli jste ztělesnit své vnitřní dary v projevu a stát se opravdu autentickým řečníkem, který umí druhé transformovat.

Tento trénink není pro každého. Je pro ty, kteří jsou rozhodnuti pro změnu a nebojí se vystoupit z komfortní zóny a podniknout cestu do svého nitra, která je pro sebepoznání nezbytná.

Nadpis textu

Kromě práce s tělem a emocemi, přidáme  i mentální trénink, který vám pomůže zvládat stresové situace. Naučíte se, jak pracovat se svou myslí a udělat si z ní nejlepšího životního parťáka, který vás podporuje a ne sabotuje. Krok za krokem se budete osvobozovat od toho, co vám brání být sami sebou, před druhými. Začnete vyprávět nový příběh svého sebevědomějšího Já.

Předám vám know-how a nabídnu bezpečné prostředí a maximální podporu po celou dobu tréninku.

Jako u každé změny, abychom na cestě vydrželi a svého cíle dosáhli, je důležitá naše vnitřní motivace a podpora okolí ve chvílích, kdy to máme chuť vzdát. V tom hraje velkou úlohu role mentora. Budu tu pro vás.


Jak trénink probíhá?

5 setkání v délce 90 min.

  • 1. trénink - naučíte se vše, co v Základním tréninku. Objevíte své silné stránky, naučíte se základní techniky, jak pracovat s tělem a uvolňovat negativní emoce spojené s tím, být středem pozornosti. Tato technika vás bude provázet i následující setkání. Pokaždé uvolníte určité množství uvězněné energie, spojené s tím být středem pozornosti.
  • 2. - 4. trénink - trénování komunikace, práce s myslí, s tělem
  • 5. závěrečný trénink s profesionálním kameramanem. Budete moci porovnat, kde jste byli na začátku tréninku a kde jste nyní po jeho absolvování.

Součástí tréninku jsou i dvě 30 min zoom konzultace, kdy se mnou můžete probrat co je potřeba.

Jako BONUS získáte 3 vedené audio meditace:  

- meditace na uzemnění - abyste se cítili při vystupovaní zakořenění a v bezpečí

sebepoznávací meditace - umožní vám lépe se seznámit s vaším vnitřním prostředím, objevit myšlenkové vzorce, které vám již neslouží a brání v sebevědomém projevu. Naučíte se jak je proměnit.

 BONUS - získáte vizualizaci skvělého řečníka, která vám pomůže "natrénovat" jak se chcete cítit při svém prezentování.

Nejčastější brzdou v rozletu mnoha úžasných projektů a myšlenek je strach ukázat se. Být vidět. Postavit se za svou službu, svůj produkt. Často je za tím strach ze ztráty image, strach co si budou druzí myslet. Strach ze selhání..

Více informací zde. nabídka


Autentičnost je dnes nejdůležitější kvalita ve vůdčí komunikaci. Díky ní můžete druhé přimět k akci. Bez ní vás ani "neuslyší."

Nick Morgan