.

ODEMKNĚTE SÍLU SVÉHO PROJEVU A ZAČNĚTE BÝT VIDĚT

3 MĚSÍČNÍ MASTERMIND OD ŘÍJNA 2023


Úspěch veřejného vystupování závisí na pocitu bezpečí sdělovat myšlenky a odborné znalosti autenticky a přesvědčivě na schůzkách, prezentacích, veřejných vystoupeních a akcích. 

Povedu vás ke zlepšení veřejného mluvení v nekritické, naprosto podpůrné atmosféře. Abyste se mohli sebevědomě vyjadřovat před ostatními.

Zaměříme se na vaši jedinečnou situaci abyste dosáhli svých komunikačních cílů. 

 Osvojíte si způsob jak se cítit pohodlně v centru pozornosti, což je klíčem pro vaše sebevyjádření a zlepšení svého veřejného projevu. 

Trénink vám pomůže:

Uvolnit se a cítit se ve své kůži když jste středem pozornosti 

Proměnit trému a strachu z veřejného mluvení

Umět se propojit s posluchači

Mluvit přesvědčivé a ze srdce

Určen je pro:

Profesionály, kteří chtějí mluvit autenticky 

Lídry, kteří cítí, že nevyužívají svůj plný potenciál kvůli stresu z veřejného mluvení

Vás, pokud toužíte sdílet se světem své podnikání či projekty

Každého, kdo se chce při mluvení se skupinami cítit sebejistě a plně přítomně.

Autenticita se nedá naučit, ale lze uvolnit to, co vám brání spojit se sami se sebou. A to jak na emoční, mentální i fyzické úrovni. 

Osvobozením se od toho, co vám již neslouží, dáte zelenou sami sobě.

Tím, že poznáte KDO JSTE, najdete svůj vlastní styl vyjadřování, který vám sedí a  umožní sdílet myšlenky a projekty mnohem snadněji a efektivněji.  Bez předstírání, berliček a masek. 

Jakmile ztělesníte to, kým opravdu jste, ostatní to poznají vyzařovat sebevědomí, charisma i lidskost a více se přiblížíte svým klientům, zaměstnancům, kolegům...

Mým záměrem je probudit ve vás vědomí vlastní jedinečnosti, toho kdo jste. Čím více jste sami sebou, jste pro druhé uvěřitelní. Snadněji si vybudujte vztah se svými současnými i potenciálními klienty, kolegy, zaměstnanci... vaše slova získají na síle.   

Nečekejte žádné mechanické trénování "univerzálního projevu," 

budeme hledat "ten váš."


Krok za krokem se budete osvobozovat od toho, co vám brání být sami sebou, před druhými. 

Osvojíte si techniky na uvolnění negativních emocí i dozvíte se jak efektivně pracovat se svou myslí a vnitřním kritikem, abyste mohli sdílet myšlenky před skupinou i před jednotlivci s lehkostí.

Autentická sebedůvěra z vás začne vyzařovat a odrážet se ve vašich slovech i v řeči těla.

Začnete vyprávět nový příběh svého sebevědomějšího Já.

V práci se svými klienty jsem zjistila, že v okamžiku, kdy uvedete do souladu to, kým skutečně jste, s tím, jak se projevujete ve světě... síla vašeho vašeho projevu i charisma vzrostou. Začnete vyprávět nový příběh svého sebevědomějšího Já..

Více informací zde. nabídka


Jak trénink probíhá?

5 setkání v délce 90 min.

  • 1. trénink - naučíte se vše, co v Základním tréninku. Objevíte své silné stránky, naučíte se základní techniky, jak pracovat s tělem a uvolňovat negativní emoce spojené s tím, být středem pozornosti. Tato technika vás bude provázet i následující setkání. Pokaždé uvolníte určité množství uvězněné energie, spojené s tím být středem pozornosti.
  • 2. - 4. trénink - trénování komunikace, práce s myslí, s tělem
  • 5. závěrečný trénink s profesionálním kameramanem. Budete moci porovnat, kde jste byli na začátku tréninku a kde jste nyní po jeho absolvování.

Součástí tréninku jsou i dvě 30 min zoom konzultace, kdy se mnou můžete probrat co je potřeba.

Jako BONUS získáte 3 vedené audio meditace:  

- meditace na uzemnění - abyste se cítili při vystupovaní zakořenění a v bezpečí

sebepoznávací meditace - umožní vám lépe se seznámit s vaším vnitřním prostředím, objevit myšlenkové vzorce, které vám již neslouží a brání v sebevědomém projevu. Naučíte se jak je proměnit.

 BONUS - získáte vizualizaci skvělého řečníka, která vám pomůže "natrénovat" jak se chcete cítit při svém prezentování.

Nejčastější brzdou v rozletu mnoha úžasných projektů a myšlenek je strach ukázat se. Být vidět. Postavit se za svou službu, svůj produkt. Často je za tím strach ze ztráty image, strach co si budou druzí myslet. Strach ze selhání.