PŘEDNÁŠKY

I přes úspěšnou mediální kariéru, jsem v roce 2015 opustila svět televizního zpravodajství, který mě přestal naplňovat. 

Toužila jsem po sebepoznání a dělat, to co mě opravdu baví a hlavně dává smysl. Chtěla jsem dál sdílet informace, jen jiného typu - ty inspirující, které otevírají mysl a pozvedají našeho ducha. 

Rozhodla jsem se vyjít ze své komfortní zóny, odjet do Indie a natočit celovečerní dokumentární film.  Česko jsem opouštěla jen s kameramanem a pocitem, že dělám správně. Byl to obrovský skok do neznáma. Během chvíle jsem se ocitla v naprosto odlišných podmínkách, čelila jsem napínavým okamžikům a dobrodružným situacím, které mi umožnily poznávat samu sebe, jak by mě nikdy nenapadlo. O rok později jsem se do Indie vrátila abych natočila další filmový materiál. Tak postupně vnikal celovečerní film Ano životu, ano lásce.

Začala jsem naslouchat své intuici víc než vlastním strachům a pochybám, které nejvíce sabotují náš růst a potenciál. Našla jsem samu sebe a konečně pochopila, jaká moudrost se ukrývá ve známém výroku: "Chceš-li změnit svět, změň nejprve sebe sama."

Získala jsem jedinečnou zkušenost, jak velkou moc, má když jdeme za svým snem, když se vydáme za něčím, co má pro nás větší smysl. Co nás přesahuje. 

Dnes mě velmi naplňuje když se mohu podělit o svůj příběh, protože v příbězích je největší síla. Baví mě inspirovat druhé, aby řekli Ano, svému životu, ať už to pro každého znamená cokoliv.   

PŘEDNÁŠKY:

15 – 90 minut pro skupiny od dvaceti lidí. Po přednášce možná diskuze.

Petry témata spojená se sebepoznáním:

  •  Jak překonat strach, otevřít se změně a stát se nejlepší verzí sebe sama. 

  •  Autenticita je klíč - Tak jak se mění svět, prochází proměnou i veřejné vystupování a komunikace. Lidé dnes touží po autentické komunikaci – diváci se učí rozvíjet svůj vlastní jedinečný osobní styl. 

Možnost promítání filmu Ano životu, ano lásce a následná diskuze.